Stilo DG-10 sidebox

523.00 

Saadaval järeltellimisel

Kogus
Kategooria:

Tooteinfo

Digitaalne intercom professionaalseks kasutamiseks. DG -seeria põhimudel on varustatud ka aktiivse digitaalse mürafiltriga (SDA), mis tagab selge ja usaldusväärse suhtluse, samuti 3 mürafiltri sätet (2 digitaalset ja üks analoog).

Stage / Road režiimis saab kaamera salvestamist, raadio- ja telefoniühendusi aktiveerida või deaktiveerida. Juhi ja kõrvalistuja eraldi helitugevuse reguleerimine. Taustvalgustus. Audioühendused kaamera ja raadio jaoks. Traadita ühendus Bluetooth-toega mobiiltelefonide ja nutitelefonidega * tänu integreeritud Bluetooth-moodulile. Töötab 12V auto võrguühenduse kaudu.

Sildo D igital A cive Filter (SDA) – Aktiivne digitaalne mürafiltreerimine: tipptasemel tehnoloogia massiivseks müra summutamiseks ja ümbritseva müra summutamiseks. Müravaba side tähendab aktiivset ohutust ja optimaalset jõudlust – see võimaldab keskendunud sõitu ja sujuvat suhtlust juhi ja kõrvalistuja vahel.

Märkus: Bluetooth -funktsioon mobiiltelefoni või nutitelefoniga ühendamiseks ei asenda raadiosüsteemi. Seda kasutatakse ainult kõne tegemiseks, näiteks rikke korral.