Stilo sidesüsteem Verbacom

1069.00 

Saadaval järeltellimisel

Kogus
Kategooria:

Tooteinfo

Kaasaskantav, väiksem VerbaComi süsteemi põhiversioon. Universaalselt rakendatav – ideaalne ka kardi- ja rajapäevadeks! Sisaldab sõiduki poolel asuvat põhiseadet koos integreeritud Bluetooth -mooduliga (66 gr – mõõtmed: 74 x 47 x 15 mm), ühenduskaablit kiivriga ja karbi poolel valikuliselt ühte või kahte professionaalset Bluetooth -peakomplekti mobiiltelefoniga ühendamiseks.

Üks komplekt: automaatkast (1 sõidukile ja 1 mehaanikule / insenerile) – 1069.-
Topeltkomplekt A: automaatkast – kast (1 sõidukile ja 2 mehaanikule / insenerile) – 1928.-
Topeltkomplekt B: automaatne – automaatkast (2 sõidukile ja 1 mehaanikule / insenerile) – 1928.-

VerbaComi sidesüsteemid
Maailma esimene GSM-põhine sidesüsteem motospordis. Kasutades GSM -mobiilsidevõrku, pakub VerbaCom süsteem juhi ja hooldusmeeskonna vahel lihtsat, odavat, kuid väga tõhusat suhtlust. Box ja juht suhtlevad pidevalt telefoniühenduse kaudu. Mehaanikud või insenerid boksis räägivad juhiga peakomplekti kaudu. Teisest küljest saab juht kohe ilma nupule vajutamata rääkida. Võidusõiduauto taustamüra filtreeritakse digitaalse mürafiltreerimisega. Kui ühendus katkeb, loob süsteem automaatselt uue ühenduse.

Eelised: kalleid raadiolitsentse pole vaja. Kahe GSM -seadme (auto ja box) vahel pole piiranguid. Juht ei pea nuppu vajutama (püsiühendus) ja saab keskenduda täielikult sõidule. Professionaalne kõnekvaliteet tänu digitaalsele mürafiltreerimisele (välja töötatud ja testitud muu hulgas F1, F3 ja GT sõidukite jaoks). Lihtne kasutada, väike ja kompaktne.

MÄRKUS. Kiivri poolel on vaja Stilo WRC -ga ühilduvat sisesidesüsteemi, mis on kas kiivrisse juba sisse ehitatud või mida saab paigalduskomplektina uuesti paigaldada.